Сонячне світло, опади, дорожній пісок знижують насиченість і колір емалі кузова авто і в результаті виникають дрібні подряпини, іржа. Класичне абразивне полірування, яке робить зовнішній шар фарби тоншим, вже малоефективне, однак зараз є інші, більш сучасні рішення. Приміром, нанокераміка на авто або керамічне покриття.

Завдяки захисному покриттю з керамічними або іншими полімерними матеріалами можна повернути і підтримувати гарний зовнішній вигляд автомобіля протягом тривалого періоду часу. Досить дешева і швидка процедура нанесення особливого складу добре приховує дрібні дефекти, запобігаючи формуванню різних окислювальних процесів в металі, а також здуття і відшарування фарби.

Після нанесення хорошого захисного шару автомобіль знову набуде гарного зовнішнього вигляду. Крім того, після обробки з'являться також і інші властивості, наприклад, стійкість до вицвітання заводського шару фарби, так як він не стане безпосередньо контактувати із зовнішнім середовищем.

Якщо ви ще сумніваєтеся в потребі захисної обробки кузова, або у вас є які-небудь питання, звертайтеся до нас в автостудію, і наші грамотні фахівці професійно і детально розкажуть про всі аспекти даного способу.

Причини вибрати нанопокриття кузова автомобіля:

1. Хороший захист лакофарбового покриття. Нанокераміка збільшує твердість фарби автомобіля. Кузов стає практично невразливим для води, сонячного світла, піску.

2. Дивовижна насиченість і контрастність забарвлення. Дзеркальний ефект, бездоганна однотонність зроблять Ваше авто розкішним і охайним. Емаль надійно захищена від вигорання.

3. Нанокераміка для авто. На автомийку будете їздити ще рідше, та й вартість цієї послуги набагато нижча.

4. Захист на роки. Нанопокриття кузова автомобіля оберігає метал і фарбу від усього, що може завдати їй шкоди. Властивості засобу зберігаються 1-3 роки або ж протягом близько 130 мийок.

5. Вартість на нанопокриття автомобіля по кишені більшості власників автомобілів. Ціна послуг нашого обслуговування досить невисока.

Кварцеве нанопокриття автомобіля сформує плівку, на якій не затримуються сторонні частинки. Пил і бруд змивається з кузова звичайним струменем води. Антиоксиданти, антистатики та гідрофоби у складі нанопокриття для кузова автомобіля гарантують ще й вологовідштовхувальний ефект.

У нашій компанії використовуються професійні високоякісні засоби, які гарантують чудовий блиск автомобіля і виникнення відбиваючої можливості авто. Давно не нові машини, оброблені нанокерамікою «Ceramic Pro», виглядають набагато краще, ніж новенькі авто з салонів. Причиною такої різниці вважається передпродажне шліфування, яке часто робиться не зовсім хорошими засобами або з порушенням технології покриття. У підсумку авто отримає чудовий блиск і довго буде чистим, завдяки гідрофобним властивостям засобів, які не дадуть бруду затриматися на вашій машині.

В даний час використання автокераміки для покриття кузова автомобіля вважається бездоганним засобом, який не тільки робить його помітним і зовні привабливим, однак і оберігає лакофарбове покриття від всіляких дефектів. Замовити нанокераміку в нашій компанії дуже легко - просто зателефонуйте за контактними телефонами! Наша фірма виконує роботу якісно, і дуже швидко. Гарантією цього є використання тільки добре відпрацьованих технологій, що гарантує швидкий результат.